top of page
2.jpg

Hizmetler

Küsmüş Yapı, mühendislik bilgisini öne çıkararak orta ve büyük ölçekli projelerle; inşaat, taahhüt, gayrimenkul geliştirme, altyapı ve enerji alanlarında hizmet vermektedir.

Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

İnşaat ve Taahhüt

İnşaat taahhüt hizmetlerinin temelini al-yap-sat oluşturmaktadır. Arsa alıp satmak, arsa alıp yapı inşa etmek, daire satın almak ve satmak, inşaatların tamamlanması ve satılması, tüzel ve gerçek kişilerle karşılıklı sözleşmelerin yapılması, kat karşılığı binaların inşası, yapımı ve teslimi, inşaat projeleri, restorasyon çalışmaları ve gayrimenkul satışı yapma inşaat taahhüt hizmetleri kapsamındadır.

 

Kamu ve özel sektör ayrımı çerçevesinde yatırım yapan tarafın kim olduğuna bakılmaksızın inşaat projelerine ve ihale kuralla usullerine uygun bir şekilde oluşturulması inşaat taahhüt hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

Anahtar teslim inşaat taahhüt hizmeti bütün iş ve işlemlerin inşaat firması ya da yetkili firma tarafından yürütülmesini ifade etmektedir. Üstelik yapıların fizibilite çalışmalarından projelendirilmesine kadar olan mimarlık ve mühendislik gerektiren bütün konular tek bir elden gerçekleştirilir. Etüt çalışmasıysa projenin yürütülmesi ve ruhsat işlemlerinin yatırımcı adına inşaat firması tarafından yapılmasıdır. Proje ve inşaat taahhüt hizmeti olarak yatırımcı kararlarının projelendirilmesi ve inşaat işleriyle birlikte yürütülmesi hizmetidir.

Kurumsal kimliğe sahip olmak nitelikli çalışmaların kaynağını oluşturmaktadır. Projelerinizin ne denli uygulanabilir olduğu, profesyonel teknik ekibe sahip olup olmama ve finansal güce sahiplik kurumsal kimliğin birer parçasıdır.

 

Küsmüş Yapı, inşaat ve taahhüt işleri kapsamında tasarım, projelendirme, ürün seçimi ve uygulama hizmetlerinde; profesyonel çözüm ortakları, nitelikli  yönetim kadrosu ve mesleki yeterliliğe sahip teknik ekibiyle müşterilerinden gelecek taleplere hızlı, etkin ve kalite standartlarına uygun hizmet vermek amacıyla organize olmuştur.

 

İnşaat Taahhüdü: Gerçek veya tüzel kişilerin hazırlatmış olduğu projelerini, detaylarına sadık kalarak ve müşteri beklentileri doğrultusunda yüksek kalitede imal edilme sürecini kapsamaktadır.

 

Proje  İnşaat Taahhüdü: Gelen talepler doğrultusunda proje alanının analizi, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesiyle danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

 

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü: Yatırım analizi , projelendirme, inşaat işleriyle birlikte ihtiyaç duyulan donatı, donanım ve döşeme işlerinin bütün parçaların tedariği dâhil her türlü mimarlık ve mühendislik hizmetleri, işletmecilik faaliyetlerini kapsamaktadır. 

Altyapı

Altyapı hizmetleri, yaşam koşullarını ve standartlarını iyileştirmek için gerekli hizmetlerdir.

Kanalizasyon imalatı, atık veya yağmur suyu kanalizasyon borularının yenilenmesine veya yeni hatların inşa edilmesine olanak veren bir hizmettir.

 

Su ve kanalizasyon altyapı hizmetleri daha yoğun hizmet verdiğimiz altyapı hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Başlıca atık su ve yağmur suyu altyapı hizmetleri; kanalizasyon yenilemeleri, kanalizasyon yapımları, atık su kanalizasyon yapım işleri, yağmur suyu altyapı işleri, temiz su altyapı işleri gibi birçok altyapı çözümlerini kapsamaktadır.

Enerji

Ön fizibilite çalışmaları ve finans paketi seçeneklerine göre optimum maliyet ve çevre dostu çözümler sunarak, endüstriyel ve enerji tesisleri inşaatı hizmetleri ile mühendislik, tedarik, inşaat, montaj ve devreye alma hizmetleri dâhil fosil yakıt veya yenilenebilir enerjiye dayalı anahtar teslim santral projeleri yapılmaktadır.

Rüzgar, güneş, jeotermal, hidroelektrik gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı santrallerin yanı sıra enerji iletim hatları, gaz dağıtım projeleri ve termik santrallerin yapımı konusunda da hizmet vermektedir.

Enerji santrali projeleri geliştirme, enerji santralleri işletme ve bakımı, enerji ticareti, kalifiye personeli, kanıtlanmış yönetim yöntemleri ve teknikleri, iyi kurulmuş tedarikçi ilişkileri konusunda önemli deneyime sahip grup şirketlerinin sağladığı destekle birlikte enerji santrali dizayn ve yapımıyla ilgili tecrübesi sayesinde, zamanında ve belirlenen bütçe maliyeti içinde kalarak başarılı ve uygun maliyetli projeler uygulama sorumluluğunu üstlenmektedir.

İnşaat ve Taahhüt
Altyapı
Enerji
"Daha Parlak Bir Gelecek İçin Sağlam Temeller"
bottom of page