top of page
2.jpg

Kurumsal

Hakkımızda

Taahhütlü ve özel sektör olarak konut projelerini paydaşlarıyla gerçekleştiren Küsmüş Yapı, kurulmadan önce de farklı isimlerle üst yapı olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet göstermiştir.

Temelleri Mehmet Küsmüş tarafından 2018 yılında atılan Küsmüş Yapı, Ankara ve çevresinde kentsel dönüşüm projeleri ve villa projeleri gerçekleştirirken Bursa'da da üst yapı olarak konut üretimine devam etmektedir. Edinmiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve donanımı sayesinde sektörde güvenilir ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Küsmüş Yapı, alışılmışın dışındaki vizyoner yaklaşımlarıyla sektördeki konut anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. 

 

Kaliteden ödün vermeyen duruşu ve yenilikçi yaklaşımıyla bugüne kadar yatırımcılarına hem kazandıran, hem de konforlu yaşam alanı sunan birçok projeyi hayata geçirmiştir. Ülkemizin nitelikli konut ihtiyacına güvenli, ferah ve kalıcı çözüm üreten Küsmüş Yapı, yüksek standartlarından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yerel ve ulusal bazda katma değer yaratarak millî ekonomiye katkı sunarak istihdamını genişletmeyi hedeflemektedir.  Kurumsal duruşundan ödün vermeyen Küsmüş Yapı'nın en büyük amacı gelecek nesillere kalıcı bir eser bırakmaktır. 

Misyon

İnşaat sektöründe yatırımcı bir şirket olarak değerli müşterilerimizin, kalite, teknik uzmanlık, güvenlik ve zamanında teslim konularındaki talep ve beklentilerini karşılamak. Rekabetçi olmak, sektörde güvenli ve sorumluluk bilinci içinde bir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörde güven duyulan bir marka olmak.

Vizyon

Şirket olarak büyümemizde yenilikçi, bilimsel araştırma-geliştirme ve pazar koşullarına uyumu esas almak; çalışanlarımızın özverisi sayesinde iş birliği içinde olduğumuz değerli insanlar arasında güçlü bağ oluşturmak, esnek yönetim ve dinamik çalışma yürütmek; hizmet kalitesi, iş güvenliği, verimlilik ve çevre koruma bilincimizi sürekli geliştirmek.

"Daha Parlak Bir Gelecek İçin Sağlam Temeller"
bottom of page